ویژگی های یک محتوا خوب چیست؟

بدون شک تولید محتوا و درواقع محتوا نویسی ، امروزه به نیاز هر برند و یا شرکتی تبدیل شده است،اگرچه می توان راهکارهای زیادی را برای افزایش تاثیر اقدامات خود معرفی کرد، با این حال نتایج آمارها نشان داده از آن است که تا زمانی که اصول اولیه را رعایت نکنید، قطعا شما در در نتایج جستجو ظاهر نمیشید یا اگر هم که ظاهر بشید قطعا با نتایج خیلی خیلی بدی در صفحات پایین تر وبسایت شما به نمایش در میاد. در ادامه راه کار هایی برای بهینه سازی محتوا شما ارائه میدیم با ما همراه باشید.

۱: مخاطب و یا همون بازدید کننده سایت خودتون رو مشخص کنید.

بیشتر برند ها تصور میکنند باید همه جامعه رو مورد هدف قرار بدن اما این طور واقعا نیست.درواقع این طوری بهتون بگم که (تبل بزرگ نشانه نزدنه {اگه درست گفته باشم (:}) ای به این معنیه که شما باید حتماااااا هدف هاتون رو مشخص کنید و یکی یکی به اون ها برسید پس باید در ابتدا ببینیم که برای چه شخصی باید تولید محتوا کنیم و چه محتوایی تولید کنیم. بهتر بگم تخصصی کار کنید ن اینکه یک عالمه کار سر خودتون بریزید اخر سر هیچ کدام از اون کار هارو به درستی انجام ندین.تخصصی کار کردن به شما این امکان رو میده که بهترین عملکرد رو داشته باشید.

۲: اولویت های خودتون رو مشخص کنید.

اولویت بندی تکمیل کننده گزینه بالاست پس با تعیین جامعه هدف اولیه خود، می‌توان حوزه فعالیت را مشخص کرد. اشتباه تقریباً تمامی برندها این است که فکر می کنند که نقطه شروع درستی را برای خود تعیین نمی‌کنند. شما بهترین کاری که میتونید انجام بدین اینه که از ابتدایی ترین کار های ممکنه شروع کنید و در اخر به مسائل حرفه ای تر برسید. تا یک مرجع جامع از محتوا رو داشته باشید.

۳: جمله با حرفه ای ها کار کن تا حرفه ای شی اینجا معنی پیدا میکنه

اشتباه بزرگ افرادی که کسبو کار خودشون رو راه میندازن اینه که فکر میکنند باید فقط به افرادی که تو تیم خودشونه اکتفا کنند اما این طور نیست. تیم شما به طور مثال ۲۰ نفره طراحان سایت به طور مثال یک جامعه خیلی بزرگه سعی کن با حرفه ای کار کنی و اونا رو پیدا کنی از نظراتشون استفاده کنی. و یا از خوندن مقالات خارجی به هیچ وجه غافل نشو

علت اصلی اهمیت همکاری با حرفه ای‌ها این است که آنها به خوبی می دانند که چگونه باید با مخاطب ارتباط برقرار کرده و همه موارد مهم رو به خوبی میدونند.

۴: محتوای با کیفیت تولید کنید

محتوای خوب اون محتواییه که خیلی سریع مشکل کاربر رو حل کنه و نه اینکه مخاطب رو گیج کنه بخش های مختلف محتوا باید کامل کننده هم باشه به طور مثال اگه که یک عکس داریم که نامفهومه باید زیر اون عکس توضیحات مربوط بع عکس رو هم بدیم. شایان ذکر است محتوای متنی از ارزش بالاتری در موتور جستجوی گوگل برای رتبه بندی وب سایت برخوردار است در عصر اینترنت ، تولید محتوا هسته اصلی هر استراتژی بازاریابی خوب است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Share via
ارسال این به یک دوست