افزایش سرعت لود سایت

مواردی در خصوص سرعت لود وب سایت:

افزایش سرعت لود سایت و کاهش زمان لود سایت رابطه معکوس دارند: با چه سرعتی صفحه موبایل محتوا را به کاربران نمایش می دهد (زمان کمتر بهتر است)

بهترین زمان نمایش : زیر ۳ ثانیه

 1. زمان بارگذاری مطلوب وب سایت برای سایت های تلفن همراه کمتر از ۳ ثانیه و هر چه سریعتر بهتر است
 2. زمان متوسط بارگیری کامل یک صفحه فرود تلفن همراه ۲۲ ثانیه است ، اما در صورتی که یک سایت همراه برای بارگیری بیشتر از ۳ ثانیه طول بکشد ۵۳٪ از بازدیدها متوقف می شوند.
 3. سایت بسیار کند می تواند یک عامل رتبه بندی منفی باشد. هیچ آستانه یا نمره ای برای رسیدن به سرعت وجود ندارد ، فقط برای اینکه صفحه شما در سریع ترین زمان ممکن بارگذاری باشد
 4. احتمالاً بهتر است تصور کنید که کاربر شما از قابلیت اتصال آهسته برخوردار است و هدف این است که تجربه کاربری رضایت بخش را در اختیار آنها قرار دهید.
 5. میانگین زمان بارگذاری برای سایت های تلفن همراه ۱۹ ثانیه در اتصالات ۳G است. مدل ها پیش بینی می کنند ناشری که سایتهای تلفن همراه آنها در ۵ ثانیه بارگیری می کنند ، بیش از ۲ برابر تبلیغات تبلیغاتی در مقایسه با سایتهایی که سایتهای آنها در ۱۹ ثانیه بارگیری می شوند ، کسب می کنند.
 6. یک مطالعه حاکی است ۵۳٪ از بازدیدهای سایت موبایل در صورت لود شدن صفحات بیش از ۳ ثانیه متوقف می شوند
 7. در مطالعات ، زمان لود صفحه از ۱ به ۳ ثانیه می رود – احتمال بازگشت یا پرش ۳۲٪ افزایش می یابد
 8. در مطالعات ، زمان لود صفحه از ۱ به ۵ ثانیه می رود – احتمال بازگشت یا پرش ۹۰٪ افزایش می یابد
 9. در مطالعات ، زمان لود صفحه از ۱ به ۶ ثانیه می رود – احتمال بازگشت یا پرش ۱۰۶٪ افزایش می یابد
 10. در مطالعات ، زمان لود صفحه از ۱ تا ۱۰ ثانیه می رود – احتمال بازگشت یا پرش ۱۲۳٪ افزایش می یابد
 11. در یک مطالعه ، میانگین زمان بارگذاری برای یک صفحه وب ۳٫۲۱ ثانیه بوده است
 12. به ازای هر ۱۰۰ میلی متر کاهش سرعت بار در صفحه اصلی ، پایه مشتری یک شرکت در تبدیل مبنای جلسه ۱٫۱۱٪ بالابر را مشاهده کرد
 13. کاربران هر روز با کمترین تأخیر در بارگیری هر صفحه وب ، مقالات کمتری می خوانند. سرعت سایت تأثیر منفی بر عمق جلسه کاربر دارد ، هر چقدر تاخیر چقدر کوچک باشد
 14. بارگذاری آهسته یکی از اصلی ترین دلایلی است که مردم یک روند پرداخت را ترک می کنند
 15. تاخیر ۲ ثانیه ای در بارگذاری در طول یک معامله منجر به ترک نرخ تا ۸۷٪ شد
 16. دو سوم مصرف کنندگان انگلستان (۶۷٪) پایین بودن زمان سرعت بارگیری را دلیل اصلی ترک خرید آنلاین عنوان می کنند
 17. ۴۷ درصد از مصرف کنندگان انتظار دارند که یک صفحه وب در دو ثانیه یا کمتر بارگیری شود
 18. ۴۰ درصد از مصرف کنندگان بیش از سه ثانیه منتظر نمیمانند تا صفحه وب قبل از ترک سایت بارگذاری شود
 19. ۵۲ درصد از خریداران آنلاین اظهار داشتند که افزایش سرعت برای وفاداری سایت آنها مهم است
 20. خریداران اغلب وقتی مورد انتظار قرار می گیرند که منتظر بارگذاری یک صفحه باشند ، پریشان می شوند. ۱۴ درصد خرید در یک سایت دیگر را آغاز می کنند و ۲۳ درصد خرید را متوقف می کنند یا از رایانه خود دور می شوند
 21. مردم به وب سایت هایی که مدت زمان بیشتری برای بارگیری بیش از چهار ثانیه طول بکشند،برنمی گردند و “ادراک منفی” از یک شرکت با سایتی که کاملاً دور هم جمع شده باشد را تشکیل می دهند یا تجربیات خود را به خانواده و دوستانشان می گفتند
 22. به یاد داشته باشید که تصاویر خود را بهینه کنید – مهمترین کاری که می توانید برای کاهش زمان بارگیری انجام دهید. تصاویر پس زمینه را از طریق CSS خارجی بارگیری کنید. فضای سفید ، بازده خط و برچسب نظرات را به حداقل برسانید. برچسب های غیر ضروری META و محتوای META را حذف کنید. جاوا اسکریپت غیر ضروری و سایر اسکریپت های سمت مشتری را به حداقل برسانید. به نظر من یک روش فنی برای بهبود تجربه کاربر با سرعت سایت آغاز می شود
 23. یک سایت سریعتر باید سطح رضایت بازدید کننده و تعداد تبدیل ها را بهبود ببخشد
 24. اگر سایتی بسیار کند دارید (تأیید شده توسط گوگل) ممکن است گوگل سایت شما را کندتر کند.
 25. سایت های خرده فروشی و مسافرت – ۷۹ درصد از خریداران آنلاین که بازدید ناخوشایند را تجربه می کنند ، کمتر احتمال دارد که دوباره از آن سایت خریداری کنند. ۶۴ درصد به سادگی از فروشگاه آنلاین دیگری خریداری می کنند
 26. بارگیری در سایت های خرده فروشی خودرو به طور متوسط ۶ ثانیه طول می کشد
 27. سایت های کالاهای بسته بندی شده مشتری به طور متوسط ۶٫۱ ثانیه طول می کشد
 28. سایت های مالی به طور متوسط ۵٫۱ ثانیه بارگیری می کنند
 29. بارگیری سایت های بهداشت و درمان به طور متوسط ۵٫۶ ثانیه طول می کشد
 30. بارگذاری سایت های رسانه ای به طور متوسط ۵٫۵ ثانیه طول می کشد
 31. بارگیری سایتها به طور متوسط ۶ ثانیه طول می کشد
 32. بارگیری سایت های فناوری به طور متوسط ۶٫۸ ثانیه طول می کشد
 33. بارگیری سایت های گردشگری میانگین به طور متوسط ۶٫۷ ثانیه طول می کشد
 34. بهبود نمره سرعت سایت دسک تاپ شما در انزوا از ایجاد یک تجربه کاربری قانع کننده ، در کوتاه مدت جادویی منجر به رتبه بندی بهتر در گوگل نمی شود.
 35. رتبه بندی یک فرایند ظریف است و بیش از ۲۰۰ سیگنال وجود دارد ، اما اکنون سرعت یکی از آنهاست. بدانید که “محتوا” و ارتباط “هنوز اساسی است. سرعت لود وب سایت و صفحه ممکن است در رتبه بندی های گوگل تأثیر بگذارد ، نه فقط به اندازه لینک های با کیفیت بالا ، عناوین و محتوای خوب که قصد بازدید کنندگان موتور جستجو را برآورده کند.

برای دیدن یک نگاه تحقیرآمیز بیشتر در مورد چگونگی تأثیر سرعت سایت بر میزان رضایت بازدید کنندگان و خط پایین شما ، بخوانید.

هر ثانیه حساب می کند

مطالعاتی توسط Akamai انجام شده است که دریافتند که دو ثانیه در واقع آستانه پذیرش سایت تجارت الکترونیکی است. به این معنی که این چیزی است که کاربران دوست دارند با آن خرید کنند. در گوگل ، هدفمان کمتر از نیم ثانیه است.

Maile Ohye, Google, 2010

افراد سایتهای سریع را دوست دارند.

و گوگل نیز همینطور است. در حقیقت ، گوگل سایتهای سریع را تا حد زیادی دوست دارد و وب سایت ها را به سمت فهرست اول (mobile-first) در حال حرکت می کند.

سرعت مطمئناً یک عامل رتبه بندی است؟ آره.

John Mueller, Google ۲۰۱۹

“سرعت سایت” ، که در فیلم و نقل قول فوق توسط گوگل به ما گفته شده است ، یک عامل رتبه بندی است. اما مانند هر عامل ، گوگل تأیید می کند که یک سیگنال رتبه بندی است ، معمولاً یک نمونه کوچک و ظریف است.

بینگ سایتهای سریع را نیز می خواهد:

زمان بارگذاری صفحه: بارگذاری صفحه آهسته می تواند باعث شود بازدید کننده بتواند وب سایت شما را ترک کند ، به طور بالقوه قبل از حتی بارگذاری محتوا ، به جستجوی اطلاعات در جای دیگر. Bing ممکن است این را به عنوان یک تجربه کاربر ضعیف و یک نتیجه جستجو رضایت بخش مشاهده کند. بارهای صفحه سریعتر همیشه بهتر است ، اما وب مسترها باید سرعت مطلق بارگذاری صفحه را با یک تجربه کاربری مثبت و مفید تعادل دهند.

Bing Webmaster Guidelines ۲۰۲۰

سرعت وب سایتها چقدر سریع باید بارگیری شوند؟ خوب ، یک آستانه خاص وجود ندارد ،

بنابراین ما داده های فرضی و داده های عملی داریم ، بنابراین ما آستانه ای برای واگذاری نداریم اما اساساً توصیه ای که می گویم این است که فقط سایت ها را سریع برای کاربرانی قرار دهیم که این همان چیزی است که خراب می شود.

Martin Splitt, Google, ۲۰۱۹
افزایش سرعت بارگذاری سایت

یک سایت سریع یک تجربه کاربری خوب (UX) است ، و یک UX رضایت بخش منجر به تبدیل های بالاتر می شود ، و اکنون که گوگل در حال فشار دادن “فهرست اول سیار” است ، زمان آن رسیده است تا کسانی که در سئو سرمایه گذاری می کنند اقدام کنند.

سرعت بارگذاری وب سایت شما بسیار مهم است اما اغلب یک عنصر کاملاً نادیده گرفته شده در هر تجارت آنلاین و شامل بازاریابی جستجو و بهینه سازی موتور جستجو است. و این شامل بار بار صفحه در دستگاه های تلفن همراه است: طبق یک تحلیل جدید ، میانگین زمان لازم برای بارگیری کامل صفحه فرود تلفن همراه ۲۲ ثانیه است. با این وجود ۵۳ درصد از بازدیدها از بین می رود اگر یک سایت موبایل بیش از سه ثانیه طول بکشد. این یک مشکل بزرگ است

Dainial An, Google, ۲۰۱۷

سایت های بسیار کند تجربه کاربر بدی است – و گوگل این روزها کلا رابط خوب UX است

واقعیت این است که یک وب سایت سریعتر برای همه ، از گوگل گرفته تا مشتری شما ، مثبت است. اگر یک تیم وب دارید و نمی دانید چه کاری دیگری باید انجام شود (و در حال حاضر زمینه های فرصت دیگر را به حداکثر رسانده اید) به توسعه دهندگان خود دستور دهید که سرعت وب سایت شما را برای شما و کاربران گوگل بهبود بخشند.

"افزایش سرعت سایت" عامل رتبه بندی

چقدر”سرعت وب سایت” یک عامل رتبه بندی گوگل است؟


“چقدر یک سایت بسیار کند یک عامل رتبه بندی منفی است” ، از نظر تاریخی ، تفسیر مفیدی از این ادعا که “سرعت وب سایت یک عامل رتبه بندی گوگل است”

یک سایت کند می تواند یک عامل رتبه بندی منفی باشد.

من به وضوح شاهد وب سایت های بسیار کند (از ۱۰ ثانیه و بیشتر) بوده ام که در Google تأثیر منفی گذاشته اند ، و دوم از اظهارات Googlers:

ما می گوئیم برای صفحاتی که واقعاً کند هستند در جایی که این موضوع را در نظر می گیریم ، فاکتور کمی در آنجا داریم.

John Mueller, Google, ۲۰۱۵

در صورت داشتن سایت کند ، Google ممکن است سایت شما را کندتر کند. و این واقعا بد است – به ویژه اگر محتوای جدید زیادی اضافه می کنید یا ویرایش های زیادی را در سایت انجام می دهید.

ما برای درخواست های ارسال شده به سایت شما زمان پاسخگویی بسیار بالایی را مشاهده می کنیم (در بعضی مواقع بیش از ۲ ثانیه برای دریافت یک URL اینترنتی). این باعث شده است که تعداد URL هایی که از سایت شما می خواهیم به شدت محدود کنیم.

John Mueller, Google, ۲۰۱۵

جان به طور خاص گفت که ۲ ثانیه فعالیت CRAWLING را مختل می کند ، نه توانایی رتبه بندی ، اما شما عکس می گیرید.

جان مولر اخیراً اظهار داشت:

[سرعت یک صفحه] بنابراین ما می گوییم که برای صفحاتی که واقعاً کند هستند در جایی که آن را در نظر می گیریم ، فاکتور کمی در آنجا داریم.

 John Mueller, Google, ۲۰۱۵

و

اطمینان حاصل کنید که آنها [صفحات وب] به سرعت در اختیار کاربران شما قرار می گیرند. هدف من کمتر از ۲-۳ ثانیه است

John Mueller, Google, ۲۰۱۶

و از یک Googler دیگر وقتی در مورد سایتی که در ۵ ثانیه بارگیری می شود سؤال شد:

من نگران آن زیاد نیستم آن را به همان سرعتی که می توانید معقول کنید.

Gary Illyes, Google, ۲۰۱۶

حدس می زنم در اینجا دو جنبه وجود دارد که به سرعت سرور نگاه می کنید. از یک طرف نوع سرعت درک شده در مرورگر وجود دارد ، در زمان ارائه صفحه و این چیزی است که قطعاً یک عامل رتبه بندی است ، احتمالاً این بزرگترین عامل رتبه بندی نیست. و معمولاً سعی می کنیم بین سایت هایی که بسیار کند هستند و سایت هایی که از نظر عادی هستند ، تمایز قائل شویم. بنابراین فقط بهینه سازی بر اساس میلی ثانیه نمی تواند بر نتایج جستجو تأثیر بگذارد … قسمت دیگر سرعت سرور مربوط به خزیدن است ، بنابراین ما چقدر سریع می توانیم صفحات را از وب سایت شما خزنده کنیم ، و این به طور مستقیم یک عامل رتبه بندی نیست ، اما این تأثیر می گذارد که ما چقدر سریع می توانیم محتوای جدید و تغییر یافته را در سایت خود انتخاب کنیم.

John Mueller, Google, ۲۰۱۶

در سال ۲۰۱۷ ، گوگل در رابطه با خزیدن و نمایه سازی سایت شما اظهار داشته است:

Googlebot یک سایت سریع نشانه سرورهای سالم است ، بنابراین می تواند مطالب بیشتری را با همان تعداد اتصالات دریافت کند. در سمت تلنگر ، تعداد قابل توجهی از خطاهای ۵xx یا وقفه اتصال ، نقطه مقابل را نشان می دهد و خزیدن کند می شود.

Gary Illyes,  Google, ۲۰۱۷

با توجه به شاخص اول موبایل، Google ممکن است بلافاصله از سرعت موبایل به عنوان یک عامل رتبه بندی استفاده نکند ، اما:

من فکر نمی کنم که ما قادر به انجام این کار از ابتدا باشیم. این نکته خوبی است شاید ما باید در جایی این مسئله را روشن کنیم … اما در بیشتر موارد به همان روشی که از سرعت برای دسک تاپ استفاده می کنیم ، من نمی بینم که در ابتدا این کار را انجام دهیم. این کاری است که دوست داریم در درازمدت انجام دهیم اما نه در ابتدا.

John Mueller, Google, ۲۰۱۶

بعداً توسط Google تأیید شد که سرعت سایت پس از کامل کردن کامل ، در سایت های تلفن همراه یک عامل رتبه بندی خواهد بود:

[Google] اعلام کرد که با شروع از ژوئیه سال ۲۰۱۸ ، سرعت صفحه یک عامل رتبه بندی برای جستجوهای تلفن همراه خواهد بود. “به روز رسانی سرعت” ، همانطور که می خواهیم آن را بخوانیم ، فقط روی صفحاتی تأثیر می گذارد که کمترین تجربه را به کاربران ارائه می دهند و تنها بر درصد کمی از نمایش داده ها تأثیر می گذارد. این استاندارد بدون در نظر گرفتن فناوری مورد استفاده در ساخت صفحه ، در تمام صفحات یکسان است. قصد پرس و جو جستجو هنوز یک سیگنال بسیار قوی است ، بنابراین اگر دارای محتوای عالی و مرتبط باشد ، ممکن است یک صفحه کند رتبه بسیار بالایی کسب کند.

Zhiheng Wang & Doantam Phan, Google, ۲۰۱۸

سرعت بارگذاری وب سایت شما چقدر است؟

افزایش سرعت وب سایت ها

از نظر تاریخی بیشتر ما متمرکز شده ایم که هرچه سریعتر بارگذاری نسخه های دسک تاپ سایت ما انجام شود ، اما با تغییر گوگل به شاخص موبایل و افزایش تعداد کاربران در دستگاه های تلفن همراه ، ما هم اکنون باید روی سرعت موبایل هم متمرکز شویم .

تحقیقات Doubleclick (متعلق به گوگل) منتشر شده در سپتامبر ۲۰۱۶ توسط الکس شلهامر ، DOUBLECLICK ، ۲۰۱۶ نشان می دهد:

میانگین زمان بار برای سایت های تلفن همراه ۱۹ ثانیه روی اتصالات ۳G است.

DOUBLECLICK, ۲۰۱۶ 

و

سایتهای بارگیری کند باعث ناامیدی کاربران شده و ناشران را تحت تأثیر منفی قرار می دهند. در مطالعه جدید ما ، “نیاز به سرعت موبایل” ، دریافتیم که ۵۳٪ از بازدید از سایتهای موبایل در صورتی لود صفحات بیش از ۳ ثانیه به طول بینجامد،رها می شوند

و

سایتهایی که در ۵ ثانیه در مقابل سایت هایی که در ۱۹ ثانیه بارگیری می شوند: ۲۵٪ مشاهده تبلیغات بالاتر (و) ۷۰٪ نشست های طولانی تر (و) ۳۵٪ نرخ جستن و رها شدن پایین دارند.

این گزارش نتیجه گیری می کند:

در حالی که فاکتورهای مختلفی وجود دارد که بر درآمد تأثیر می گذارد ، پروژه های مدل ما که ناشران آن سایت ها را در ۵ ثانیه بارگیری می کنند ، بیش از ۲ برابر درآمد تبلیغاتی موبایل بیشتری از سایتهایی که سایتهای آنها در ۱۹ ثانیه بارگیری می کنند ، کسب می کنند.

Daniel An ، Google در سال ۲۰۱۸ اینفوگرافیک زیر را نیز در معیارهای صنعت بارگذاری صفحه ایجاد کرده است

اینفوگرافیک معیار های بارگذاری( لود ) صفحات وب

مطالعات موردی اخیر درباره عملکرد سرعت سایت

این را در نظر بگیرید: سایت های تلفن همراه در معیارهای تعامل کلیدی مانند میانگین زمان ماندن در سایت ، صفحات در هر بازدید و میزان گزاف گویی (بیرون پریدن از سایت) از سایت های دسک تاپ عقب مانده اند. برای خرده فروشان ، این امر به ویژه می تواند پرهزینه باشد زیرا ۳۰٪ از خریدهای خرید آنلاین در تلفنهای همراه اتفاق می افتد. به طور متوسط سایت موبایل خرده فروشی ایالات متحده در ژوئیه ۲۰۱۶ در ۶٫۹ ثانیه بارگیری شده است ، اما طبق جدیدترین داده ها ، ۴۰٪ از مصرف کنندگان صفحه ای را برای بارگیری بیشتر از سه ثانیه رها میکننددو ۷۹٪ از خریداران که از عملکرد سایت ناراضی هستند می گویند که احتمال کمتری دارند که دوباره از همان سایت خریداری کنند.

Daniel An & Pat Meenan, Google, ۲۰۱۶

در آغاز سال ۲۰۱۸ ، Pingdom بینش جدیدی را در مورد چگونگی تأثیر زمان بار بر نرخ گزاف گویی به ما پیشنهاد داد:

تأثیر زمان بر نرخ پرش سایت

از بین میلیون ها تست انجام شده با استفاده از تست سرعت وب سایت ما ، دریافتیم که میانگین زمان لود برای یک صفحه وب ۳٫۲۱ ثانیه است … آنچه که ما پیدا کردیم این بود که با کمال تعجب ، زمان لود یک صفحه مستقیماً بر نرخ پرش یا ضریب بازگشت تأثیر می گذارد … به محض اینکه زمان لود صفحه از ۳ ثانیه فراتر رود ، ضریب بازگشت صعود می کند و تا ۳۸% میرسد هنگامی که زمان لود یک صفحه به ۵ ثانیه برسد .

Pingdom, ۲۰۱۸

افزایش سرعت لود سایت:

مطالعات موردی در مورد سرعت سایت شخص ثالث نیز وجود دارد که می تواند این یافته ها را از Google ، Pingdom و Doubleclick به عقب برگرداند:

 1. در سال ۲۰۱۶ Ancestory.com پس از بهبود زمان ارائه صفحات وب تا ۶۸٪ ، ۷٪ افزایش در تبدیل را به ثبت رساند ، باعث کاهش نفخ صفحه تا ۴۶٪ و کاهش زمان لود تا ۶۴٪ می شود.
 2. در سال ۲۰۱۶ ، ارائه شده توسط AliExpress ادعا کرد که مدت زمان لود صفحات آنها را ۳۶٪ کاهش داده و ۱۰٫۵٪ افزایش در سفارشات و ۲۷٪ افزایش نرخ تبدیل برای مشتریان جدید را به ثبت رسانده است.
 3. در سال ۲۰۱۶ ، تأخیر مصنوعی به تلگرام اضافه شد که منجر به کاهش بازدید ۱۱ درصدی برای تاخیر ۴ ثانیه و ۴۴٪ برای تاخیر ۲۰ ثانیه شد.
 4. در سال ۲۰۱۶ ، خط قطار تاخیر را ۰٫۳ ثانیه کاهش می دهد و درآمد آن ۸ میلیون پوند در سال افزایش می یابد.
 5. در سال ۲۰۱۶ ، اینستاگرام با افزایش سرعت سایت خود ، تأثیرات و تعامل پیمایش پروفایل کاربر را افزایش داد.
 6. در سال ۲۰۱۶ ، FT تست های جدید و سریعتر FT.com را اعلام کرد که باعث شد کاربران تا ۳۰٪ بیشتر با سایت درگیر شوند.
 7. در سال ۲۰۱۷ ، Zitmaxx Wonen زمان بار را به ۳ ثانیه کاهش داد و تبدیل ها ۵۰٫۲٪ افزایش یافت. درآمد از تلفن همراه ۹۸٫۷ درصد افزایش یافته است.
 8. در سال ۲۰۱۷ ، COOK پس از کاهش زمان متوسط بارگذاری صفحه تا ۰٫۸۵ ثانیه ، نرخ تبدیل ۷٪ را افزایش داد. نرخ پرش یا ضریب بازگشت نیز ۷ درصد کاهش یافته است.
 9. در سال ۲۰۱۷ ، بهینه سازی عملکرد Pinterest منجر به کاهش ۴۰ درصدی در زمان انتظار ، افزایش ۱۵ درصدی در ترافیک ارگانیک و افزایش ۱۵ درصدی نرخ تبدیل ثبت نام ها شد.
 10. در سال ۲۰۱۷ ، بی بی سی اعلام کرد که برای هر ثانیه اضافی که بارگیری سایت آنها طول می کشد ، ۱۰٪ کاربر دیگر را از دست می دهند
 11. در سال ۲۰۱۸ ، کاروسل تغییراتی را اجرا کرد که باعث کاهش زمان لود صفحه آنها تا ۶۵ درصد شد. این کاهش منجر به افزایش ۶۳٪ در ترافیک ارگانیک شد. شاهد افزایش سه برابری نرخ کلیک در تبلیغات بوده و چت روم ها ۴۶ درصد افزایش یافته است.
 12. در سال ۲۰۱۸ ، وب استودیو Sparkbox به روزرسانی های عملکرد و صفحات AMP را به سایت خود مستقر کرد که منجر به بهبود تبدیل راه حل درایور آنها در ترافیک ارگانیک شد. این نرخ به ۵٫۵۷٪ افزایش یافت که بیش از دو برابر نرخ اولیه ۲٫۶۹٪ بود.
 13. در سال ۲۰۱۸ ، Zalando کار را به اتمام رساند که زمان بارگذاری آنها را ۱۰۰ms کاهش داد و این منجر به افزایش ۰٫۷٪ درآمد شد.
 14. در سال ۲۰۱۸ ، توکوپدیا برای اتصالات ۳G کاهش زمان ارائه از ۱۴s به ۲s را تحویل داد. تحویل این کاهش منجر به افزایش چشمگیر ۱۹٪ بازدید کنندگان شد. کاربران جدید ۷٪ افزایش می یابد؛ جلسات کل ۳۵٪ بهبود می یابد؛ کاربران فعال ۱۷٪ بهبود یافته و جلسات برای هر کاربر ۱۶٪ افزایش یافته است.
 15. در سال ۲۰۱۸ ، Missguided تصمیم گرفت که برای بازدید کنندگان آندروید BazaarVoice را حذف کنند. این به معنای بهبود ۴ ثانیه برای لود متوسط صفحه است و منجر به افزایش ۲۶ درصدی درآمد شد.

بسیار جالب:

به ازای هر ۱۰۰ میلی ثانیه کاهش سرعت بار در صفحه اصلی ، مبنای مشتری متحرک شاهد افزایش ۱٫۱۱٪ در مبنای تبدیل جلسه بوده و این رقم به طور متوسط سالانه ۳۷۶٫۷۸۹ دلار افزایش یافته است. به طور مشابه ، به ازای هر ۱۰۰ میلی متر کاهش در سرعت بارگذاری صفحه صفحه ، مشتریان متحرک در تبدیل مبنای جلسه ، ۱٫۵۵٪ بالابر * را مشاهده می کنند که به طور متوسط افزایش درآمد سالانه ۵۲۶۱۴۷ دلار است.

آزمایش سرعت بسیار جالب اخیر اخیر که در Forbes انجام شد ، در سال ۲۰۱۶ نیز نتیجه گرفته است:

در طول دوره آزمایش ، کاربران هر روز مقالات کمتری می خوانند در حالی که با تأخیر در بارگیری هر صفحه وب مواجه هستند.

زمان لود(لود) سایتتاثیر ۷ روز۲۸ روز
یک ثانیه آهسته تر
دو ثانیه آهسته تر
سه ثانیه آهسته تر

از آزمایش ما مشخص شده است که سرعت وب سایت ما در کوتاه مدت بر هر دو جریان درآمد تأثیر می گذارد ، به صدها هزار پوند و در دراز مدت میلیون ها دلار. سرعت سایت تأثیر منفی بر عمق جلسه کاربر دارد ، هر چقدر تاخیر چقدر کوچک باشد. سایت های آهسته همچنین بر تعداد مقالاتی که افراد می خوانند تأثیر مضر دارد. تا حد زیادی هرچه سایت کندتر باشد ، اثر آن بیشتر می شود. داده ها نشان می دهد ، هم از نظر تجربه کاربری و هم از نظر مالی ، فواید واضح و بسیار ارزشمندی در سریعتر ساختن سایت وجود دارد. از این تحقیق ، ما تصمیم گرفته ایم تا حتی بیشتر از ماههای آینده هر جنبه ای از وب سایت جدید FT.com را حتی سریع تر سرمایه گذاری کنیم.

FORBES, ۲۰۱۶

یافتن تحقیقات دیگر دشوار است ، اما می تواند در اسرع وقت نشان دهد.

تحقیقات (البته از سال ۲۰۱۳) نشان می دهد که زمان بار آهسته تأثیر بیشتری در وب سایت های تجارت الکترونیکی دارد:

تاخیر ۲ ثانیه ای در طول زمان لود یک معامله منجر به ترک نرخ تا ۸۷٪ شد. این به طور قابل توجهی بالاتر از میزان ترک پایه یعنی ۶۷٪ است

Tammy Everts, Radware, ۲۰۱۳
تاثیر کاهش سرعت صفحه در معاملات

در یک مطالعه سال ۲۰۱۲ مشخص شد:

دو سوم مصرف کنندگان انگلستان (۶۷٪) پایین بودن سرعت بارگیری را دلیل اصلی عدم ترک خرید آنلاین عنوان می کنند.

David Moth, Econsultancy.com, ۲۰۱۲

Maile Ohye،از Google ، در سال ۲۰۱۰ ، ادعا کرد:

۲ ثانیه آستانه پذیرش وب سایت تجارت الکترونیکی است. در گوگل هدف ما کمتر از نیم ثانیه است.

این ادعا بر اساس تحقیقات مستقل انجام شده توسط شرکتی به نام Akamai در سال ۲۰۰۹ انجام شده است:

بر اساس بازخورد ۱٫۰۴۸ خریدار آنلاین که مورد بررسی قرار گرفتند ، مشاوره Forrester نتیجه گیری کلیدی زیر را نتیجه گرفت:

۴۷ درصد از مصرف کنندگان انتظار دارند که یک صفحه وب در دو ثانیه یا کمتر بارگیری شود

۴۰ درصد از مصرف کنندگان بیش از سه ثانیه منتظر نمی مانند تا صفحه وب بارگذاری شود

۵۲ درصد از خریداران آنلاین اظهار داشتند که افزایش لود سایت برای وفاداری سایت آنها مهم است.

خریداران اغلب وقتی که منتظر بارگذاری یک صفحه باشند ، پریشان می شوند. ۱۴ درصد خرید در یک سایت دیگر را آغاز می کنند و ۲۳ درصد خرید را متوقف می کنند یا از رایانه خود دور می شوند.

خرده فروشی ها و سایت های مسافرتی که عملکرد پایین تری دارند، منجر به از دست رفتن فروش می شود. ۷۹ درصد از خریداران آنلاین که بازدید ناخوشایند را تجربه می کنند ، کمتر احتمال دارد که دوباره از آن سایت خریداری کنند. ۶۴ درصد به سادگی از فروشگاه آنلاین دیگری خریداری می کنند.

یافته های اضافی حاکی از آن است که افزایش لود سایت عامل اصلی وفاداری مصرف کننده به یک سایت تجارت الکترونیکی ، به ویژه برای افراد با هزینه بالا است. ۷۹ درصد از خریداران آنلاین که بازدید ناخوشایندی را تجربه می کنند ، کمتر احتمال خرید دوباره از همان سایت را دارند ، در حالی که ۲۷ درصد احتمال خرید آنها از فروشگاه فیزیکی همان سایت کمتر است و این نشان می دهد که تأثیر یک تجربه آنلاین بد فراتر از وب خواهد بود و می تواند منجر به از دست رفتن فروشگاه فیزیکی شود.

یک دهه پیش ، تحقیقات انجام شده توسط همان سازمان ادعا کرد که خریداران وب در صورت بارگیری بیش از چهار ثانیه ، وب سایت را ترک می کنند.

تحقیقات Akamai در سال ۲۰۰۶ نشان داد که شکیبایی کاربران در برابر وب سایت هایی که زمان نمایش خود را نشان می دهند ، کمرنگ است.

Akamai ادعا کرد ۷۵٪ از ۱،۰۵۸ درخواست مردم که به بارگیری بیشتر از ۴ * ثانیه طول بکشد به وب سایتهایی برنمی گردند.

این تحقیق نشان داد که زمان حضور یک سایت در صفحه نمایش ، به قیمت های بالا و هزینه حمل و نقل در لیست کلاهبرداری های حیوانات اهلی خریداران رسیده است. آکامایی با گروهی مشورت کرد که مرتباً بصورت آنلاین انتخاب می کردند تا دریابند که چه چیزی را دوست دارند و از سایت های باله الکترونیکی بیزار هستند. حدود نیمی از خریداران بالغ – که بیش از دو سال به طور آنلاین خرید می کنند یا سالانه بیش از ۱۵۰۰ دلار (۷۸۸ پوند) را به صورت آنلاین می خرند – زمان لود صفحه را در اولویت قرار دادند. آکامایی ادعا می کند که یک سوم از سایتهایی که سؤال خود را رها کرده اند که زمان لود آنها را می طلبد ، دشوار است برای حرکت و یا خیلی طولانی برای رسیدگی به روند پرداخت.

آستانه چهار ثانیه ای نیمی از تحقیقات قبلی است که در روزهای اولیه رونق خرید وب انجام شده است ، پیشنهاد می کند که خریداران منتظر بمانند تا یک سایت بارگیری را تمام کند. برای بدتر شدن امور ، این تحقیقات نشان داد که خریداران تجربه در یک سایت خرده فروشی ، تمام دیدگاه خود را درباره شرکت در پشت آن رنگ می کنند.

حدود ۳۰٪ از پاسخ دهندگان گفتند که آنها “ادراک منفی” از شرکت را با یک سایت بدجمع ایجاد کرده اند و یا به خانواده و دوستان خود درباره تجربیاتشان می گویند. تحقیقات بیشتر Akamai نشان داد که تقریبا نیمی از فروشگاه های آنلاین در لیست ۵۰۰ سایت خرید برتر ایالات متحده بیش از آستانه چهار ثانیه برای اتمام بارگذاری سایت وقت نیاز دارد

این نظرسنجی در طی شش ماه نخست سال ۲۰۰۶ ، ۱٫۰۵۸ خریدار خالص را زیر سؤال برد. مشاوران تحقیقات ژوپیتر نظرسنجی را برای آکامایی انجام دادند.

این که آیا این تحقیق ۱۰۰٪ معتبر است ، توسط تجربه خودتان مورد بررسی قرار می گیرد. به عنوان مثال ، اگر می دانید که اطلاعات مورد نیاز احتمالاً در یک صفحه وب خاص است ، احتمالاً برای دیدن اطلاعات بیشتر از ده ثانیه صبر خواهید کرد. اما اگر شما …

با این حال ، غیرقابل انکار ، این اعتقاد طولانی مدت در طراحی وب سایت خوب عمل بوده است که اگر می خواهید بازدیدکنندگان را خوشحال کنید ، باید سریع وب سایت شما بارگیری شود. این تحقیق فقط از این امر حمایت کرد.

و این سالها پیش بود.

امروزه سرعت سایت یک منطقه مهم برای توسعه وب سایت و تجارت الکترونیکی سودآور است.

کاربران دسک تاپ انتظار دارند که یک سایت در یک یا دو ثانیه بارگیری شود. اکنون کاربران تلفن همراه کمی صبورتر هستند.

در زیر می بینید که لود آهسته چه تاثیری بر تجارت شما می گذارد:

مواردی در خصوص سرعت لود وب سایت:

سرعت بارگیری

Google برای کمک به سریعتر وب سایت کمک شایانی به شما می کند. تحقیقات زیر توسط Google نیز ارائه شده است:

بهینه سازی:تعداد متوسط درخواست
بببهینهبهینه
مقدار بایت متوسط برای صفحه وب
مقدار بایت متوسط برای انواع سایت ها
میانگین زمان رسیدن به اولین بایت
مدت زمان پاسخگویی یک وب سرور در انواع سایت ها

پهنای باند یا ظرفیت ارسال و دریافت داده ، هنگام طراحی یک سند الکترونیکی برای توزیع از طریق اینترنت ، مورد توجه مهمی است.

مهم است که پیوند به اینترنت (از رایانه ای که صفحات را به مشتریان ارائه می دهد) از ظرفیت کافی برخوردار باشد تا بتواند بار مورد انتظار را برطرف کند.

در غیر این صورت ، پاسخ به کاربران ناخوشایند خواهد بود.

امروزه برخی از افراد همچنان از طریق خط تلفن به اینترنت متصل می شوند و از مودم با سرعت ۲۸٫۸ تا ۵۶ کیلوبیت در ثانیه (kbit / s) استفاده می کنند.

این ارتباط “باریک باریک” به کاربر نیاز دارد تا قبل از دسترسی به اینترنت ، صبر کند تا اتصال شماره گیری برقرار شود و به این معنی است که استفاده از اینترنت در صورت اتصال ، کند است.

خدمات باند پهن نرخ داده های قابل توجهی سریعتر را ارائه می دهند و امکان ارائه خدمات مانند دسترسی سریع به اینترنت را فراهم می کنند. این همچنین ممکن است اتصالات “همیشه روشن” به اینترنت باشد.

با این حال ، آنچه به نظر عالی می رسد و به سرعت در محدوده اتصال به سرعتی شبکه مدیر وب قرار می گیرد لزوماً برای متوسط کاربر اینترنت کار نمی کند.

احتمالاً بهتر است تصور کنید که کاربر شما از قابلیت اتصال آهسته برخوردار است – و هدف این است که تجربه کاربری رضایت بخش را برای آنها فراهم کنید.

سپس – همه برنده می شوند.

چگونه می توان زمان لود وب سایت خود را سرعت بخشید

تصاویر خود را بهینه کنید !!

 • به یاد داشته باشید که تصاویر خود را بهینه کنید – مهمترین کاری که می توانید برای کاهش زمان لود انجام دهید. صرفه جویی صرفاً به معنای ذخیره کردن عکس برای وب در Photoshop است، به عنوان مثال فرمت JPG ها را برای عکس ها و فرمت Gif ها برای تصاویر با بلوک های بزرگ و رنگ صاف نگه دارید.
 • روش های مختلفی برای بهینه سازی تصاویر وجود دارد و یکی از این موارد داشتن Adobe Photoshop است. برای JPG ها ، PNG ها و پرونده های دیگر که ممکن است GIF نباشید ، آنها را در Adobe Photoshop باز کنید و به سادگی به File > Save For Web بروید و حجم تصویر را به ۷۰٪ کاهش دهید (JPG) شما احتمالاً حتی متوجه تفاوت در کیفیت آن نمی شوید،اما تقریباً اندازه تصویر را نصف خواهید کرد.

تصاویر پس زمینه را از طریق CSS خارجی بارگیری کنید

 • ارائه تصاویر به عنوان بخشی از پس زمینه ، از طریق شیوه نامه های CSS بیرونی امکان پذیر است.
 • مرورگرها تصاویر پس زمینه را بعد از هر چیز دیگری بارگیری می کنند. با استفاده از این تکنیک ، متن شما فوراً بارگیری می شود و کاربران سایت می توانند آزادانه در صفحه بگردند تا تصویر فانتزی ۵۰ کیلوبایت شما بارگیری می شود.
 • “Link” همیشه به بخش Head اضافه می شود ، یعنی در هر نقطه بین <head> و<head/> ، این کد را اضافه کنید:
 • <link rel=”stylesheet” type=”text/CSS” href=”your-CSS.CSS”>

فضای سفید ، بازده خط و برچسب نظرات را به حداقل برسانید

تک حرف یا فضای موجود در کد HTML شما یک بایت را می گیرد. این زیاد به نظر نمی رسد ، اما همه چیز روی هم اضافه می شود. ما فهمیدیم که با کار کردن در منبع صفحه شما و از بین بردن فضای سفید و اظهار نظرهای غیر ضروری ، می توانید تا ۱۰% یا حتی بیشتر (اگر HTML شما ناکارآمد است) حجم فایل HTML اصلاح شود.

برچسب های غیر ضروری META و محتوای META را حذف کنید

هدف این است که فقط برچسب های متا مورد نیاز صفحه خود را درج کنید.

جاوا اسکریپت غیر ضروری و سایر اسکریپت های سمت مشتری را به حداقل برسانید

ممکن است Java script و سایر عناصر “کاربردی” سمت مشتری باعث کندی در صفحه شده باشد. در صورت لزوم آنها را حذف کنید.

توصیه های دولت انگلستان:

اسنادی که در وب منتشر شده اند باید کوچک نگه داشته شوند ، به طور موثر پیوند داده شوند و فقط داده ها و گرافیک مورد نیاز خود را در خود جای دهند

دستورالعمل های وب سایت های دولت انگلستان
کتاب راهنمای مصور برای تیم های مدیریت وب

سرعت سایت من در مورد مطالعه موردی من به عنوان یک عامل رتبه بندی

چند وقت پیش تصمیم گرفتم تا سایت Hobo را تسریع کنم تا ببینم افزایش سرعت بارگیری صفحه تأثیر مثبتی در رتبه بندی دارد یا میزان ترافیکی که گوگل به سایت شما ارسال می کند یا خیر.

ما به یک صفحه واقعی در Hobo ، و تمام پرونده های مربوط به ایجاد صفحه نگاه کردیم و دیدیم که می توانیم پیشرفت های سرعت را در کجا انجام دهیم.

اساساً ما (!۲۹۹kb (Whoops را گرفتیم و اندازه آن را به “مدرسه قدیمی” @ ۵۰k کاهش دادیم:

 • دوباره طراحی قالب تم WP و CSS را تغییر دهید
 • فشرده سازی پرونده های CSS و Javascript
 • کاهش اندازه تصویر
 • غیرفعال کردن پلاگین های underperforming
 • حذف Javascript
 • اعتبارسنجی CSS و HTML
 • بهبود دسترسی به صفحه
 • بارگذاری اسکریپت فرم فقط در صفحه مخاطب ایجاد می شود
 • فشرده سازی Gzip سمت سرور

قبل

زمان بارگیری کل: ۱۰٫۵ ثانیه
تعداد کل اشیاء: ۷۸ (۲۹۹٫۲ KB)
اشیاء خارجی: ۴ (۳٫۶ KB)
(X) HTML: 1 (22.5KB)
CSS: 6 (43.5KB)
اسکریپت ها: ۳ (۹۷٫۸KB)
تصاویر: ۶۸ (۱۳۵٫۵KB)

بعد

 • زمان بارگیری کل: ۰٫۳ ثانیه
 • تعداد کل اشیاء: ۱۲ (۵۰٫۸ KB)
 • اشیاء خارجی: ۱ (۱٫۳ KB)
 • (X) HTML: 1 (16.5KB)
 • CSS: 3 (8.2KB)
 • اسکریپت ها: ۰
 • تصاویر: ۸ (۲۶٫۲KB)

اولین جایی که من Pingdom را بررسی کردم ، و می توانید از تصاویر زیر مشاهده کنید که ما با تمرکز روی بهینه سازی اندازه پرونده تصویر ، ما نمرات سرعت صفحه را برای صفحات مهم بسیار بهبود بخشیدیم:

بهینه سازی زمان بارگیری صفحه وب

ما همچنین یک میانبر گرفتیم و WP BJ LAZY LOAD را به سایت وردپرس خود نصب کردیم تا هرچه بیشتر به سرعت سایت کمک کند. این افزونه با WP SUPERCACHE هم خوب بازی می کند ، که سرعت سایت را نیز بسیار بهبود می بخشد.

این یک مانور ریسک پذیر بود ، زیرا در آن زمان ما نمی دانستیم که Google چگونه این تنظیمات “بار تنبل” را کنترل می کند ، جایی که بارهای محتوا از کاربر به پایین صفحه حرکت می کند.

تاکنون همه این کار را کرده است – و افزونه بهبود بار بار افزونه ای که ارزش آن را داشته است.

من همچنان می توانم در بهبود سرعت سایت خود تمرکز کنم.

این یک فیلم عالی در مورد سرعت بخشیدن به صفحات وب است ، که به طور ویژه برای توسعه دهندگان طراحی شده است – و من از توصیه های موجود در آن برای بهبود هرچه بیشتر سرعت در این سایت استفاده خواهم کرد:

چه تأثیری با افزایش سرعت لود سایت در رتبه بندی های من داشته است؟

آیا این اختلافات گسترده در سرعت بارگیری روی رتبه وب سایت Hobo تأثیر مثبت یا منفی گذاشت؟

از این گذشته ، گوگل گفت سرعت سایت در بین عوامل رتبه بندی آن قرار گرفته است …… قبل از همه توضیحات جدید Googlers.

خب ، نه ، نه این که در کوتاه مدت با هر دقت و اندازه‌ای اندازه‌گیری کردم.

بهبود نمره سرعت سایت دسک تاپ شما در انزوا از ایجاد یک تجربه کاربر قانع کننده ، در کوتاه مدت به طرز جادویی منجر به رتبه بندی بهتر در Google نمی شود.

همانطور که بسیاری از SEO در روز گفتند ، و Maile Ohye در این ویدئو از سال ۲۰۱۰ تأیید کرد:

رتبه بندی یک فرایند ظریف است و بیش از ۲۰۰ سیگنال وجود دارد ، اما اکنون سرعت یکی از آنهاست. بدانید که “محتوا” و ارتباط “هنوز اساسی است.

Maile Ohye, Google, ۲۰۱۰

آیا آن سیگنال رتبه بندی و توجیه بهبود اندک سرعت برای ساعتهای طولانی در توسعه سایت شما وجود دارد؟ به خودی خود – اینطور نبود – وقتی باید در وهله اول بین کارهای پاکسازی سئو ، بازآفرینی وب سایت ، بازاریابی محتوا یا ایجاد صفحه خود از اهمیت بیشتری استفاده کنید.

به نظر من یک روش فنی برای بهبود تجربه کاربر با سرعت سایت آغاز می شود.

به عنوان مثال یک سایت سریع تر باید سطح رضایت بازدید کننده و تعداد تبدیل ها را بهبود ببخشد. این امر به خوبی ممکن است تأثیر مرتبه دوم در رتبه بندی شما با گذشت زمان داشته باشد – همانطور که بسیاری از جستجوگرها فکر می کنند QUERY COMPLETION & SATISFACTION SIGNALS اندازه گیری های مهمی در نحوه صفحات نتایج موتور جستجوگرهای Google هستند.

صادقانه بگویم ، من هرگز انتظار نداشتم بارهای سریعتر وب سایت را به طور مستقیم رتبه بندی وب سایت خود بهبود ببخشد.

اگرچه من یک سایت سریعتر می خواهم – با تمام مزایایی که در ابتدای این مقاله ذکر می کنم.

من هنوز از کنسول جستجوی Google (AKA Google Webmaster Tools) و سایر ابزارهای ذکر شده برای یادگیری سرعت و دسترسی به وب سایت استفاده می کنم.

سرعت بارگذاری وب سایت و صفحه یک عامل رتبه بندی گوگل است ، اما….

“محتوا” و ارتباط”هنوز هم اصلی هستند”

Maile Ohye, Google, ۲۰۱۰

سرعت بارگذاری وب سایت و صفحه ممکن است در رتبه بندی های Google تأثیر بگذارد ، نه فقط به اندازه پیوندها ، عناوین و محتوای خوب که قصد بازدید کنندگان موتور جستجو را برآورده می کند. آزمون من در بالا آنچه را که قبلاً فکر می کردم تأیید کرد.

اگر یک طراح وب شما سرنخ خاصی داشته باشد ، می توان میزبان سریع را یک پیش نیاز و یک سایت سریع دانست.

من این روزها درباره سرعت سرور و رتبه بندی گوگل بسیار سؤال کرده ام. این می تواند بخشی از الگوریتم در سطح بسیار دقیق باشد (چرا که نه؟) ، اما تفاوت های کوچک در بار سرعت صفحه هرگز به اندازه ابزار واقعی یا ارتباط صفحه ای که می خواهید رتبه بندی کنند مهم نیست.

شما نمی توانید رژ لب را روی خوک قرار دهید ، و امتحان کردن این در طولانی مدت خطرناک است.

اگر سرور شما سگ است و وب سایت شما برای بارگیری آن چند دقیقه طول می کشد ، این یک تجربه کاربری بد است و احتمالاً به زودی سایت شما انجام کارهای آنلاین شما را انجام نمی دهد. و اگر اینگونه باشد ، سرعت سایت یک رتبه منفی برای سایت شما خواهد بود.

چند ویدئوی عالی از Google برای کمک به شما در بارگیری سریع وب سایت شما وجود دارد:

و

تست ها و ابزارهای سرعت بارگیری وب سایت و صفحه رایگان

چند ابزار عالی برای سرعت صفحه وجود دارد که می توانید گزارش های رایگان را با آنها انجام دهید تا افزایش سرعت سایت را منجر شود

 1. https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/
 2. https://www.webpagetest.org/
 3. https://gtmetrix.com/
 4. https://tools.pingdom.com/
 5. https://www.uptrends.com/tools/website-speed-test
ارسال نظر
Share via
ارسال این به یک دوست