حال نگرانی مدیران کسبو کار سنتی در چیست؟ چاره کار کجاست ؟

نوشته شده توسط ارما.

با اضافه شدن کسبو کار های اینترنتی روزانه از تعداد کسبو کار های سنتی در تمامی دنیا (در ایران خیلی کم تر) کم تر و کم تر میشه و نقش وبسایت ها در زندگی مردم بیشتر و بیشتر دیده میشه نگرانی مدیران کسبو کار از فروش محصولاتشون هست محصولات چه لوازم اولیه زندگی مردم باشه چه تلفن همراه چه کامپیوتر و حتی لوازم پزشکی. مردم روزانه خرید هاشون از فروشگاه های اینترنتی بیشتر و بیشتر میشه .

ارتباط با مشتریان
تعداد سایت های دنیا
فروشگاه های اینترنتی موجود
استفاده کنندگان تلفن همراه

راه نجات کسبو کار چیست؟

سئو چیست؟

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم.

چرا باید از کسبو کار های اینترنتی استفاده کنیم ؟

همانطور که می دانید کسب و کارهای اینترنتی و یا کسب درآمد اینترنتی روز به روز در حال زیاد شدن هستند و هر حوزه که فکرش را کنید یک نسخه اینترنتی از آن وجود دارد.   مثل خرید کفش، خرید میوه، خرید دفتر و کتاب و… همانطور که می بینید بیشتر ایده ها و کسب و کارهای سنتی به کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین تبدیل شده اند.ممکن است این سؤال برای افرادی که با کسب‌وکارهای اینترنتی آشنا نیستند پیش بیاید که کسب و کار اینترنتی چیست ؟ برای جواب به این سؤال می‌توان گفت اگر شما از طریق اینترنت توانستید کسب درآمد کنید درواقع شما دارای یک کسب‌وکار اینترنتی هستید. البته این نکته را فراموش نکنید که میزان این درآمد در اصل ماجرا، تغییری ایجاد نمی‌کند.

راه نجات کسبو کار
ما اینجا هستیم تا به شما در رسیدن به یک کسبو کا اینترنتی قدرتمد و سود اور کمک کنیم با ما همراه باشید تا کسبو کار سنتی شما را تبدیل به یک کسبو کار اینترنتی کنیم .
ارما ملکی
طراح سایت و سئو کار