آموزش المنتور جلسه دوم

جزئیات در تشکیل برگه در المنتور


پس از انتخاب بخش ها و وارد کردن آن ها در برگه که بیش از دوازده بخش هم امکان پذیر نیست و نسبت های آن هم برای شما قابل انتخاب است می رویم به سراغ اضافه کردن متن و تصویر در هر کدام از بخش ها حتی می توانید لیست آیکون ها را نیز اضافه نمایید.

بهتر است پس از انتخاب و چینش بخش ها به ویرایش و اضافه کردن آیتم های مورد نظر خود بپردازید مثلا پس از انتخاب عکس می توانید اندازه آن را مشخص کنید، چیدمان عکس را می توان مشخص کرد که بغل باشد و یا وسط، کپشن را می توان انتخاب کرد در قسمت پیوند می توانید لینک و یا آدرسی وارد کنید.

البته در صفحه اصلی المنتور می توانید روی عکس زوم کنید، اندازه متن سر برگ و تگ آن را نیز می توانید مشخص کنید اگر آیتم اضافه کرده اید می توانید لیست آن را ویرایش نمایید و آیکون های آن را تنظیم کنید.


باز کردن پیوند ساخت برگه در المنتور


پس از آن گزینه هایی برای باز کردن پیوند وجود دارند در زیر به آن ها اشاره شده است لطفا دقت کنید:
باز کردن در پنجره جدید
افزودن نو فالو
که در همه آن ها وجود دارد. سپس آیتم های دیگر را می توانید تنظیم کنید حتی می توانید تعداد آیتم ها را تا پانصد عدد هم افزایش دهید.

سپس برای ایجاد دکمه می توانید گزینه دکمه را کلیک کرده و روی برگ رها کنید بعد می توانید محل قرار گیری هر آیکون را قبل و یا بعد آن انتخاب کنید، فاصله بین آیکون را می توانید کم و زیاد کنید شناسه دکمه را هم می توانید تغییر دهید.

می رسیم به بخش استایل در المنتور که یک بخش تایپو گرافی دارد که در این قسمت می توانید رنگ متن را تغییر دهید حتی می توانید کد هر رنگی که دوست دارید را وارد کرده و متن را به همان رنگ تغییر دهید.

سپس می توانید فونت متن خود را تغییر دهید سایز و وزن یا همان حجم متن را می توانید تعیین کنید. استایل و دکراسیون متن را نیز می توان ویرایش نمود.هم چنین ارتفاع و فاصله بین حروف را نیز می توان تغییر داد.


افکت های متحرک در المنتور


پس از ذخیره همه ویرایش هایی که انجام دادید و صفحه را به روز رسانی کردید و تمام تمهیدات لازم را بررسی و مشاهده کردید نوبت به افکت های متحرک می رسد.

در قسمت افکت های متحرک المنتور، پس زمینه را باز نموده و یک تصویر را انتخاب می کنیم و جایگاه آن را که وسط باشد یا کنار تعیین می کنیم و سپس تکرار یا عدم تکرار را مشخص می کنیم، هم چنین سایز و حاشیه و رنگ پس زمینه آن را نیز می توان انتخاب نمود.

حتی می توان آن را دو رنگ کرد و موقعیت آن را نیز تعیین کرد. حاشیه را می توان از نظر یک پارچه و یا دوبل بودن، شیار یا خط داشتن انتخاب و ویرایش کرد. می توان گوشه های متن را مدور کرد و به صورت نوک تیز یا خمیده تشکیل داد.

به ما چند امتیاز میدی؟
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ امتیاز دهی)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درحال ارسال

Share via
ارسال این به یک دوست