حمل و نقل در ووکامرس

حمل و نقل در ووکامرس


ممکن است شما هم تا به حال با استرس سالم رسیدن مرسوله ها رو به رو شده باشید بسیار مهم است که هر چیزی که آنلاین خریداری می کنید کاملا صحیح و سالم به دست شما برسد حال فرقی نمی کند که چیزی که سفارش می دهید بزرگ باشد یا کوچک شکستنی باشد و یا غیر آن باید بدون خط و خش و پارگی شکستگی و هر گونه اتفاقی به دست خریدار برسد.

اگر شما عزیزان هم به فکر دریافت کالای خود به صورت سالم هستید ما به شما حمل و نقل در ووکامرس را معرفی خواهیم نمود و در ادامه چگونگی سفارش و هزینه سفارس و هم چنین انواع سفارش را به اطلاع شما خواهیم رساند پس کافیست این مقاله را به طور کامل مورد توجه قرار داده و تا آخر بخوانید.

زیرا هدف فقط خدمات رسانی به شما ست و الویت ووکامرس هم رضایت مشتری است. می توانید آموزش ووکامرس را به طور کامل در سایت ما ببینید.


سایت ووکامرس


این سایت برای راحتی و آسایش حمل و نقل لوازم و وسایل شما عزیزان طراحی شده شما به وسیله این سایت می توانید بهترین راه حمل نقل را با توجه به وسیله خود انتخاب نموده و حتی برای هزینه پست آن حد و حدود خاصی در نظر بگیرید و یا این که می توانید حدی را تعیین نمایید تا اگر قیمت محصولی از آن حد بیش تر شد هزینه پست برای آن رایگان اعمال شود.

برای مثال شما عزیزان می توانید این حد را روی ده میلیون تومان قرار دهید و اگر قیمت محصولی که خریداری می کنید از ده میلیون تجاوز کند هزینه پست برای شما رایگان خواهد شد.

پس می توان به وسیله سایت حمل و نقل ووکامرس هزینه معینی برای حمل و نقل محصولات، و هم چنین نوع پست را تعیین نمود که:
پست سفارشی باشد
و یا پست پیشتاز باشد.که در ادامه تفاوت هر یک را به شما خواهیم گفت و شما را با آن ها آشنا خواهیم نمود.


پست سفارشی و پست پیشتاز با ووکامرس


شاید ندانید اما ما به شما خواهیم گفت که پست سفارشی در واقع پستی است که روند عادی حمل و نقل و ارسال را طی می کند، یعنی بین ۴ تا ۷ روز کاری طول می کشد که محصول شما به آدرسی که در سایت حمل و نقل ووکامرس وارد کرده اید برسد.

پست پیشتاز پستی است که هزینه آن ممکن است از پست سفارشی بیش تر باشد اما فایده این پست آن است که بین ۲ تا ۴ روز کاری به آدرسی که در سایت وارد نموده اید می رسد یعنی بسیار زود تر از پست سفارشی به دست شما خواهد رسید. البته که اگر این محصولات به وسیله ووکامرس حمل و نقل شوند قطعا زود تر و سالم به مقصد خواهند رسید.


نحوه ثبت سفارش در سایت حمل و نقل ووکامرس


اگر شما هم می خواهید که ارسال سفارشات خود را به حمل و نقل ووکامرس بسپارید باید ابتدا مراحل ثبت سفارش را به درستی وارد کنید و مشخصات را کامل وارد کنید پس از نصب نرم افزار به منو ووکامرس فارسی بروید پس از آن به ابزارها سپس حمل و نقل بروید و تیک فعال سازی تاپین را بزنید.

از پنل تاپین توکن و شناسه فروشگاه را دریافت و در این قسمت وارد کنید. در این جا میانگین وزن کارتن ها و میانگین وزن محصولات خود را وارد کنید. سپس برای ادامه به منو ووکامرس رفته و گزینه پیکر بندی را کلیک کرده بعد از آن به قسمت حمل و نقل بروید و یک منطقه به نام ایران بسازید.

داخل این منطقه پست تاپین را دو بار اضافه کنید. یکی برای پست پیشتاز و یکی برای پست سفارشی پس از افزودن تنظیمات این دو روش اضافه شده را انجام دهید. به همین سادگی سفارش شما ثبت می شود.


انتخاب ووکامرس


بهترین راه و کم هزینه ترین پست حمل و نقل برای همه عزیزان انتخاب ووکامرس است زیرا در کم ترین زمان ممکن محصول را به شما عزیزان تحویل می دهد و هیچ گونه محدودیتی را برای شما اعمال نخواهد کرد از این رو برای شما به صرفه ترین انتخاب است.

از مهم ترین و اصلی ترین الویت ها و هدف های ووکامرس جلب اعتماد و رضایت مشتریان است زیرا این موضوع به افزایش مشتری آن ها کمک می کند و باعث سود آوری بیش تر می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Share via
ارسال این به یک دوست