پیکر بندی ووکامرس اضافه کردن درگاه پرداخت

پیکربندی ووکامرس و اضافه کردن درگاه پرداخت


امروز در خدمت شما هستیم تا درباره پرداخت ها در ووکامرس صحبت کنیم و هم چنین اضافه کردن درگاه پرداخت تا شما عزیزان به راحتی بتوانید این درگاه را ایجاد نموده و پرداخت را برای مشتری راحت کنید.

همان طور که می دانید پرداخت ها چند نوع هستند برای مثال انتقال مستقیم بانکی، پرداخت با چک، پرداخت هنگام دریافت، پی پال و غیره… که در صورت دو نوع اول شما به راحتی می توانید این کار را انجام دهید و دیگر نیازی به توضیح ندارد. اگر گزینه درگاه پرداخت هنگام دریافت را فعال کنید و ذخیره کنید مشتری هنگام پرداخت می تواند به راحتی انتخاب کند که پرداخت هزینه از چه راهی انجام گیرد. و پی پال که با انتخاب این گزینه شما درگاه یا لینکی را جهت واریز وجه در سایت قرار می دهید.

پس همان طور که می بینید وجود راه های آسان جهت پرداخت برای مشتری بسیار حائز اهمیت است سعی کنید بهترین راه را در اختیار مشتری قرار دهید.


حفظ حریم خصوصی حساب های کاربری


در این بخش شما گزینه هایی را تایید می کنید و یا در واقع اجازه برخی مسائل را به مشتری می دهید مثلا شما گزینه هایی که برای موارد زیر وجود دارند را مورد بررسی و تایید قرار می دهید به موارد زیر دقت کنید:


پرداخت مهمان
ساخت حساب کاربری
درخواست حذف حساب
حذف اطلاعات شخصی


در گزینه پرداخت مهمان شما می توانید اجازه دهید که کسی که حساب کاربری ندارد هم بتواند از محصولات شما خریداری کند هم چنین اجازه ورود به حساب کاربری را به مشتری بدهید.

در قسمت ساخت حساب کاربری شما به افراد اجازه ایجاد حساب کاربری می دهید، و هم چنین به مشتری اجازه ایجاد حساب در برگه حساب من دهید.

 رمز عبور و نام و نام خانوادگی را به صورت خودکار بر روی ایمیل خود ثبت کند.

در قسمت درخواست حذف حساب شما می توانید این اجازه را به مشتری بدهید که داده های شخصی خود را از سفارشات پاک کند و یا دسترسی به بارگیری ها را حذف کند.

در گزینه آخر یعنی حذف اطلاعات شخصی مشتری می تواند تمام سفارشات خود را پاک کند. همه این کار ها برای حفظ حریم خصوصی مشتری در ووکامرس انجام می شود.


ایمیل ها در پیکربندی ووکامرس


در قسمت بعدی بخشی وجود دارد به نام ایمیل ها که شما ایمیل ها را بنا بر سلیقه خود شخصی سازی می نمایید برای مثال مشتری خرید خود را در حین انجام لغو کرده و از خرید منصرف شده است.

شما می توانید ایمیلی تحت عنوان خرید لغو شد را برای مشتری ارسال نمایید و یا ایمیل هایی از این قبیل… هم چنین شما در این قسمت می توانید رنگ ها را نیز تعیین کنید رنگ پس زمینه و رنگ قلم و غیره که انواع رنگ ها برای انتخاب در آن وجود دارند. انتخاب ایمیل ها هم بسیار در پیکربندی ووکامرس کاربردی هستند.


بخش پیشرفته در پیکربندی ووکامرس


در این بخش شما عزیزان می توانید برگه سبد خرید، برگه پرداخت، شرایط و ضوابط، و پرداخت امن را مشخص می کنید و گزینه های لازم را با تیک کوچکی مورد تایید قرار می دهید.

در قسمت پایین تر شما می توانید فرآیند پرداخت را تکمیل نمایید و تمام گزینه های پرداخت، افزودن روش پرداخت، سفارش دریافت شد و حذف شیوه پرداخت و تنظیم روش پرداخت پیش فرض را مورد بررسی قرار داده و کادر ها را با لینک مخصوص پر کنید و در آخر گزینه ذخیره را کلیک نمایید در این صورت شما تمام گزینه های مربوط به درگاه پرداخت را تکمیل نموده اید و مشتری به راحتی می تواند از سایت خرید کرده و هزینه را پرداخت نماید.

به ما چند امتیاز میدی ؟
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ امتیاز دهی)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درحال ارسال

Share via
ارسال این به یک دوست